להורים

22 אוג 2014
3148 פעמים

"טוב לילד בפיקוח" - טוב לגן, למשפחתון ולצהרון
לכם ההורים יש שקט נפשי מתוך ביטחון שבחרתם את הגן הטוב ביותר עבור ילדכם.

"טוב לילד" זו במה ראויה לגננות שיש להן הסמכה מתאימה, שהגן שלהן עומד בכל התקנים ואשר משקיעות את הנשמה בטיפול, חינוך וטיפוח הילדים לעומת גני הילדים שאינם בפיקוח.

נתחיל בעובדה מדאיגה
יותר ממחצית מגני הילדים, המשפחתונים והצהרונים בישראל מתנהלים ללא פיקוח.
את המצב הזה חייבים לשנות!
זו גם נקודת המפנה לילדים, להורים ולגננות.
לכם ההורים אין שום דרך, כלי או אפשרות לבדוק האם גני הילדים, התינוקיות והצהרונים מתאימים ותקניים, ולכן, אינכם יכולים לבחור את הגן הטוב ביותר לילדכם באזור מגוריכם.
מאידך, הגננות שהשקיעו כל כך הרבה בהכשרות וההסמכות, משקיעות אמצעים ומאמצים רבים לעמוד בכל התקנים ועושות מעל ומעבר בכדי לספק לילדים את הטוב ביותר, נתקלות בתחרות בלתי הוגנת מול גנים הפועלים ללא עמידה בתקנים וללא כל פיקוח. גנים אלה, מטבע הדברים, אינם משקיעים בגן (אין הוצאות על הכשרת צוותים, העסקת סייעות בכמות קטנה מהנדרש, ציוד לקוי וכו'..) כך שהם מציעים מחירים מופחתים ומפתים.

שקיפות מלאה
הפיקוח של "טוב לילד" מציע שקיפות מלאה לכל הגנים, התינוקיות והצהרונים העומדים בכל התקנים ומציג 
את המסגרת, את הצוות, את תוכנית הלימודים השנתית, מתקני המשחקים, פעילויות, חוגים ומבחר רב נוסף של נתונים המציגים את התמונה המלאה של הגן.

בקלות ובנוחות
את הבדיקה הראשונית והסינון החשוב כל-כך תוכלו לעשות כבר מהבית, 
על-ידי אתר "טוב-לילד בפיקוח", שם תמצאו את הגנים הקרובים לביתכם מתוך ידיעה ברורה וביטחון מלא כי כל גן הקיים באתרינו נבדק על-ידי צוותים שלנו בעלי הסמכה רלוונטית ועומד בכל התנאים והתקנים הדרושים.
"טוב-לילד" מציג את כל הנתונים הללו, לכם ההורים, באמצעות דף פייסבוק ואתר אינטרנט הכולל סרטונים, תמונות ונתונים נוספים. אנו מספקים לכם את כל הכלים המסייעים לכם לבחור את הגן המתאים לכם ולילדיכם.

כך מובטח לכם:
כי בחירתכם תאפשר לילדיכם לקבל את החינוך והטיפול הטוב ביותר, כיוון שהגן, הצהרון והתינוקייה מנוהל 
על-ידי צוות מנוסה ומסור. ילדיכם יהנה ממירב תשומת הלב כיוון שמספר הסייעות בגן עומד בתקנים הנדרשים. היכולות המוטוריות, הידע, החינוך.. כל אלה ועוד יקבלו דחיפה גדולה קדימה כיוון שהגן פועל על פי תוכנית לימודים שנתית מתוכננת ומסודרת הכוללת חוגי העשרה אשר תוצאותיה מוכחות.
כמו כן, מבנה הגן והמתקנים בחצר בטיחותיים וראויים לשימוש.
בזכות העובדה שהגן, התינוקייה או הצהרון מוצג בשקיפות מלאה מולכם, אתם זוכים לשקט נפשי.

אתר טוב לילד בפיקוח מגיש לכם מבחר שירותים ומקורות מידע חשובים, כגון:
שירות פסיכולוגית התענה על כל שאלה (כיצד גומלים את הילד ממוצץ, שינה במיטת ההורים או הרטבה בלילה?), מתן עזרה בטיפול בחרדות, הסתגלות לגן וכדומה. מאות מאמרים מקצועיים בנושאי טיפול בילדים, חינוך, הפעלת ילדים, משחקים מומלצים לפיתוח יכולות הלמידה ועוד.

אבא'לה... אמא'לה...
איך תדעו שהילד שלכם בידיים בטוחות? שבחרתם את הגן הטוב ביותר? שירעיפו עליו חום ואהבה? שידאגו לו לתזונה מלאה ובריאה? לתוכנית לימודים עשירה ומגוונת? שיש מספיק סייעות? שהצוות בעל ההסמכות הנדרשות? שהמתקנים בגן בטיחותיים? שכל מה שמבטיחים לכם עכשיו אכן יתקיים לאורך השנה? שתוכלו בכל בוקר לצאת לעבודה בלב שקט?
אלה הן בוודאי השאלות, החששות והדילמות הגדולות ביותר בפניהן אתם עומדים. במיוחד, כשמדובר בילדך.
זה טבעי, ברור ומובן מאליו, הרי אתם מפקידים בידי צוות הגן את היקר לכם מכל - ילדכם!
אז איך בוחרים את הגן המועדף? ובכן, התשובה פשוטה וקלה ביותר:
הסתכלו בכניסה לגן - אם מוצב שם שלט
"טוב לילד בפיקוח" אתם יכולים להירגע!

עודכן לאחרונה ב שישי, 22 אוגוסט 2014 09:35
דרג פריט זה
(2 הצבעות)

עודכן לאחרונה על ידי טוב לילד

עוד בקטיגוריה לגננות »
ADV